Квартирні двері

Металеві вхідні двері К1928

65000 грн

Рівні

  • Безпека:
    83%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    75%
Характеристики
Конструкція: Крокодил Посилений
Замок основний: Mottura 54.797 My Key з функцією перекодування
Циліндр: Abloy Protect 2
Броненакладка: Disec (Італія)
Ущільнення: 2 контури ущільнення
Утеплення: 5 мм Ізолон+50 мм Базальт
Облицювання: Масив Вільха
Ручка: Convex (Греція)
Дод. елемент: Одвірок з об"ємними елементами

Колір дверей

Опис

ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ДВЕРІ — КРОКОДІЛ

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОДІВ:

Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з цілісних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламуванням полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — —завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

ТЕПЛО-ШУМОІЗОЛЯЦІЯ:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

Дерев’яні накладки товщиною 40 мм. (20+20). Для обробки вхідних дверей з масиву використовують такі щільні породи деревини як масив дуба, червоного дерева, масив ясена, масив бука, масив горіха, масив вишні, масив вільхи, вони доповнюють чималою мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають пустих місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок Mottura 54.797це італійський двосистемний врізний замок сувальдного типу. Має дві окремі системи запору, які забезпечать надійний захист Вашого житла. Аналогів йому багато у своєму класі, але замок Mottura явно має свої переваги завдяки високій якості. Купуючи цей замок, отримуєте кілька запатентованих протизламних пристроїв, які припиняють нелегальні способи відкриття відмичкою та іншими пристроями.

ABLOY Protec2 — найкращий запатентований секретний механізм з максимальним рівнем захисту, що має 2 мільярди секретних комбінацій. Тому на такий циліндр із корпусом із загартованої просто неможливо впливати відмичками або таким методом як бампінг, надійно захищений від переламування та вибивання. Має захист від зносу AWS: елементи в циліндрі та ключі мінімізують тертя. Так як цей циліндр не боїться жодних кліматичних впливів – його сміливо можна встановлювати як на квартирні двері, так і на двері в приватний сектор.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету, злому або вибивання, оберігаючи Ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки  Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Так як в модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.