Квартирні двері

Металеві вхідні двері К1829

47300 грн

Рівні

  • Безпека:
    75%
  • Комфорт/Дизайн:
    75%
  • Тепло-шумоізоляція:
    75%
Характеристики
Конструкція: Крокодил Базовий
Замок нижній: Mottura 54.797 Два в одному,комбінацій 144000
Циліндр: Sherlock
Броненакладка: Disec (Италия)
Ущільнення: 2-контури ущільнення
Утеплення: Базальтова плита 50 мм + 5 мм Алюфам
Облицювання: Мдф накладки товщиною 32 мм (16 мм+16 мм)
Ручка: Сonvex
Зовнішня сторона: Накладка ПВХ по каталогові Артель (горіх горизонт)
Внутрішня сторона: Накладка ПВХ по каталогові Артель (горіх горизонт)

Колір дверей

Опис

ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ДВЕРІ — КРОКОДІЛ

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОДІВ:

Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і вхідний в паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з цілісних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламування полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач. >

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — —завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм. . метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

ТЕПЛО-ШУМОІЗОЛЯЦІЯ:

5 мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50 мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте з Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замка в зовнішніх дверях.

Усі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але й зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок Mottura 54.797це італійський двосистемний врізний замок сувальдного типу. Має дві окремі системи запору, які забезпечать надійний захист Вашого житла. Аналогів йому багато у своєму класі, але замок Mottura явно має свої переваги завдяки високій якості. Купуючи цей замок, отримуєте кілька запатентованих протизламних пристроїв, які припиняють нелегальні способи відкриття відмичкою та іншими пристроями.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key — це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету, злому або вибивання, оберігаючи Ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки  Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Так як в модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.