Квартирні двері

Металеві вхідні двері К1738

51100 грн
 • ВХОДНАЯ ДВЕРЬ
 • ВХОДНАЯ ДВЕРЬ
 • ВХОДНАЯ ДВЕРЬ купить Киев
 • ВХОДНАЯ ДВЕРЬ купить Киев
 • ВХОДНАЯ ДВЕРЬ купить Кременчуг

Рівні

 • Безпека:
  66%
 • Комфорт/Дизайн:
  88%
 • Тепло-шумоізоляція:
  75%
Характеристики
Конструкція: Крокодил - Базовий
Замок нижній: Mottura 54.797 Два в одному, комбінацій 144000
Циліндр: Sherlock в подарок
Броненакладка: Azzi Fausto
Замок верхній: Ні
Ущільнення: 2 контури ущільнення
Облицювання: 16 мм Мдф накладки вкриті плівкоою ПВХ
Ручка: Fuaro Rock KM SN
Зовнішня сторона: Мармур темний
Внутрішня сторона: Мармур сірий
Дод. елемент: Скляна вставка чорного кольору

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламуванням полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки Завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3 мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок Mottura 54.797це італійський двосистемний врізний замок сувальдного типу. Має дві окремі системи запору, які забезпечать надійний захист Вашого житла. Аналогів йому багато у своєму класі, але замок Mottura явно має свої переваги завдяки високій якості. Купуючи цей замок, отримуєте кілька запатентованих. протизламних пристроїв, які припиняють нелегальні способи відкриття відмичкою та іншими пристроями.

Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це відмінний циліндр за відносно невеликі гроші. Аналогів йому є маса, але Ізраїльський MUL-T-LOCK  вигідно їх перевершує за якістю та високі робочі характеристики. Встановивши цей циліндр, Ви однозначно отримуєте захист від бампінгу. та висвердлювання (завдяки посиленому піну спеціальної форми). У комплекті до пропонованого циліндра Ви отримуєте 5 ключів та карту для перекодування. Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це гідний варіант поєднання «ціна-якість». Головний його недолік — те, що він не відрізняється високим ступенем захисту від інтелектуального зламу.

Броненакладка двернаCLASSалюмінієвий протектор. Незважаючи на те, що виробник Китай – це заводський продукт досить непоганої якості, як для своєї зовсім невеликої вартості. Протектор  CLASS захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому чи вибиванню, оберігаючи Ваше житло від злодіїв та вандалів.

Ручки  Fuaro. Вигідним варіантом   ми вважаємо китайські ручки  Fuaro. Незважаючи на те, що виробником є Китай, на прикладі цих ручок ми бачимо відмінне поєднання гідної заводської якості та відносно не високої ціни. Вхідні ручки  Fuaro відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю.