Квартирні двері

Металеві вхідні двері К1732

64000 грн

Стоимость доставки и установки 1000 грн.

Рівні

  • Безпека:
    83%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    75%
Характеристики
Размер: 2070х970
Конструкция: Крокодил-взломостойкий каркас из 2 мм стали
Замок двухсистемный: Mul-t-lock Omega (Италия),комбинаций 10 млн.
Цилиндр: Sherlock Hibrid Key в подарок
Броненакладка: Disec (Италия) врезная из закаленной стали
Замок верхний: Нет
Уплотнение: 2 контура уплотнителя
Утеплитель: 5 мм Изолон+50 мм Базальт
Облицовка: Мдф накладки 16 мм+16 мм
Ручка: Armdadillo Kea
Наружная сторона: Венге темный
Внутренняясторона: Дуб Маренго
Доп. элементы: Стеклянные вставки черные

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламуванням полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки Завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3 мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають пустих місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK Omega (Система «VIP» + «Світлофор») – основний замок із двома системами замикання. Замок з патентованим механізмом Omega з розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестерний механізм приводу 4 сталевих ригелів.  На сьогоднішній день цей замок не має аналогів. MUL-T-LOCK Omega не піддається ніяким маніпуляціям відмичками, тому що весь його механізм захований усередині корпусу замку. Один із найсучасніших замків з інтелектуальним методом захисту. Система «Світлофор» включає 6 ключів 1+3+1+1 і перекодувальну картку (немає необхідності змінювати замок при втраті ключа):

1.Ключ чорного кольору  – монтажний ключ (використовується під час ремонту та встановлення вхідних дверей)

2.Три робочі ключі  – після закінчення монтажних робіт замок перекодують ключем із зеленою міткою)

3.Ключ з жовтою міткою — при втраті робочого ключа, замок знову можна перекодувати. За перекодувальною карткою, яка йде з ключем із жовтою міткою, власник може замовити потрібну йому кількість ключів із жовтою міткою.

4.Ключ із червоною міткою. Їм можна скористатися, якщо було втрачено ключ із жовтою міткою, і за допомогою перекодувальної картки виготовити ще один комплект ключів. 

Картка власника. Всі замки Omega поставляється з ключами та карткою власника, яка містить ідентифікаційний код, за ним при необхідності можуть бути виготовлені дублікати оригіналів. Дублікати виготовляються лише за пред’явлення картки власника.

Замок Mottura 54.797це італійський двосистемний врізний замок

ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.