Вуличні двері

Металеві вхідні двері К1717

87000 грн

Рівні

  • Безпека:
    58%
  • Комфорт/Дизайн:
    87%
  • Тепло-шумоізоляція:
    75%
Характеристики
Конструкція: Крокодил - взламостійка конструкція із 2-х мм сталі
Замок нижній: Mul-T-Lock 354M
Циліндр: Sherlock Hibrid Key,комбінацій 1 000 000
Броненакладка: Disec (Італія) врізна із закаленої сталі
Замок верхній: Ні
Ущільнення: 2-контури ущільнення
Утеплення: Базальтова плита 50 мм + 5 мм Алюфам
Облицювання: Мдф накладки товщиною 32 мм (16 мм+16 мм)
Ручка: Armadillo
Зовнішня сторона: Плівка по каталогові Vinorite Венге тмний
Внутрішня сторона: Плівка по каталогові Артель Глибоке тиснення (чорне срібло)
Дод. елементи Кам"яний шпон Срібний нефрит

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламуванням полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки Завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3 мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

ЗамокMUL-T-LOCK 354M це  ізраїльський замок економ-серії. Має три ригелі. Незважаючи на те, що цей замок має багато аналогів у своєму класі, але замок MUL-T-LOCK має свої переваги завдяки найвищій якості. Гарантована безвідмовна робота та довгий термін служби.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручка Armadillo — це італійська фурнітура. Європейська якість фурнітури підтверджується сертифікатами, а модельний ряд приваблює своєю різноманітністю. Кожна деталь, кожна складова продумана до дрібниць. Ручки відрізняються високими експлуатаційними властивостями: міцні матеріали та надійні механізми.