Квартирні двері

Металеві вхідні двері К1713

40000 грн

Рівні

 • Безпека:
  67%
 • Комфорт/Дизайн:
  75%
 • Тепло-шумоізоляція:
  75%
Характеристики
Конструкция: Крокодил - Базовий
Замок нижний: Mul-T-Lock 354M
Цилиндр: Sherlock Hibrid Key,комбинаций 1 000 000
Броненакладка: Disec (Италия) врезная из закаленной стали
Замок верхний: Border 3B8-6,комбинаций 120 000 с защитной шторкой
Уплотнение: 2-контура уплотнения
Утеплитель: Базальтовая плита 50 мм+5 мм Алюфам
Облицовка: Мдф накладки толщиной 32 мм (16 мм+16 мм)
Ручка: Convex (Греция)
Наружная: Пленка по каталогу Артель Глубокое тиснение
Внутренняя: Пленка по каталогу Артель Глубокое тиснение
Доп. элемент: Нет

Колір дверей

Опис

Захистні функції конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

 • Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і вхідний у паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.
 • Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільного профільного труб та додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.
 • Захист від зламу дверного короба із отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм. Сталь дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.
 • Захист від зламу замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» зламування замку.
 • Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10 мм, нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Таким чином, при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4 мм. метал і не піддасться навіть на удари кувалдою.
 • Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.
 • Захист від забивання ригелів замку — виступає 25 мм. Чверть на коробі дверей не може зловмисникам дістатися ригелів замку з боку стіни.

Тепло-шумоізоляція:

 • 5 мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.
 • 50 мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.
 • 20 мм. пінополіуретан — відмінний матеріал, що не пропускає шуму та холоду.
 • МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.
 • Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину у відповідь замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замка в зовнішніх дверях.
 • Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.
 • Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.
 • Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить Вас від сторонніх шумів, але і нехай ваші двері дуже теплі.

  ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

  ЗамокMUL-T-LOCK 354M це ізраїльський замок економ-серії. Має три ригелі. Незважаючи на те, що цей замок має багато аналогів у своєму класі, але замок MUL-T-LOCK має свої переваги завдяки найвищій якості. Гарантована безвідмовна робота та довгий термін служби.

  ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

  Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету, злому або вибивання, оберігаючи Ваше житло від злодіїв і вандалів.

  Ручки Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки  Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Так як у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для міжкімнатних багато варіантів можна підібрати до тандему з ручок міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.