Квартирні двері

Металеві вхідні двері Д1739

87000 грн

Рівні

  • Безпека:
    100%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Конструкція: Сейфова конструкція - Динозавр
Замок двоциліндровий: Mul-t-lock 415G 14 точок запирання
Циліндр осн.: ABLOY Protect 2 комбінацій 1 970 000 000
Циліндр дод.: Sherlock Hibrid Key в подарунок
Броненакладка основного цилиндра: Disec з магнітним ключем
Броненакладка додаткового циліндра: Disec
Ручка: Convex (Греція) модель 1495
Ущільнення: 3 контури ущільнення
Утеплення: 5 мм ізолон+20 мм. пінополіуретан+50 мм Базальт
Порошкове фарбування каркасу Ral 9005
Зовнішня мдф плита 16мм: Венге
Внутрішня мдф плита 16мм Венге + вставки чорного скла

Колір дверей

Опис

Захисні функції конструкції дверей — Динозавр

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей із суцільного профільного труб та додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм. Сталь, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Таким чином, при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4 мм. метал і не піддасться навіть ударами кувалдою.

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — виступаючий 25 мм. Чверть на коробі дверей не може зловмисникам дістатися ригелів замку з боку стіни.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

20мм. пінополіуретан — відмінний матеріал, що не пропускає шум і холод.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить Вас від сторонніх шумів, але і нехай ваші двері дуже теплі.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

ЗамокMul-T-Lock 415 G – ізраїльський високосекретний багатоканальний замок. Ідеально підійде клієнтам, які хочуть почуватися вдома у безпеці, як у сейфі.  Має 14 точок замикання. Замок розроблений вже в комплексі з девіаторами та вертикальними тягами, саме цей запатентований шестерний механізм дозволяє максимально знизити навантаження на сам замок (основний замикаючий механізм), тим самим роблячи його роботу максимально легкою та без зусиль. Цей замок не має аналогів. Якість, надійність та довговічність Вам забезпечені.

Циліндр ABLOY Protec2 — найкращий запатентований секретний механізм з максимальним рівнем захисту, що має 2 мільярди секретних комбінацій. Тому на такий циліндр із корпусом із загартованої просто неможливо впливати відмичками або таким методом як бампінг, надійно захищений від переламування та вибивання. Має захист від зносу AWS: елементи в циліндрі та ключі мінімізують тертя. Так як цей циліндр не боїться жодних кліматичних впливів — його сміливо можна встановлювати. як на квартирні двері, так і на двері у приватний сектор.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.