Квартирні двері

Металеві вхідні двері Д1729

78500 грн

Рівні

  • Безпека:
    92%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Конструкція: Динозавр- взламостійка сейфова конструкція
Замок нижній: Mul-t-lock Omega (Італія),комбінацій 10 млн.
Циліндр: Sherlock Hibrid Key,комбінацій 1 000 000
Броненакладка: Disec (Італія) врізна із закаленої сталі
Замок верхній: Ні
Ущільнення: 3-контури ущільнення
Утеплення: Базальтова плита 50 мм+5 мм Алюфам+20 мм пінополіуретан
Облицювання: Мдф накладки товщиною 32 мм (16 мм+16 мм)
Ручка: LineaCali
Зовнішня сторона: Плівка по каталогові Termopal Венге гориз.темн.
Внутрішня сторона: Плівка по каталогові Termopal Металлик
Дод. елемент: Скляна вставка

Колір дверей

Опис

Захисні функції конструкції дверей — Динозавр

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей із суцільного профільного труб та додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм. Сталь, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10 мм, нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Таким чином, при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4 мм. метал і не піддасться навіть ударами кувалдою.

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — виступаючий 25 мм. Чверть на коробі дверей не може зловмисникам дістатися ригелів замку з боку стіни.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

20мм. пінополіуретан — відмінний матеріал, що не пропускає шум і холод.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить Вас від сторонніх шумів, але і нехай ваші двері дуже теплі.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK Omega (Система «VIP» + «Світлофор») – основний замок із двома системами замикання. Замок з патентованим механізмом Omega з розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестерний механізм приводу 4 сталевих ригелів.  На сьогоднішній день цей замок не має аналогів. MUL-T-LOCK Omega не піддається ніяким маніпуляціям відмичками, тому що весь його механізм захований усередині корпусу замку. Один із найсучасніших замків з інтелектуальним методом захисту. Система «Світлофор» включає 6 ключів 1+3+1+1 і перекодувальну картку (немає необхідності змінювати замок при втраті ключа):

1.Ключ чорного кольору  – монтажний ключ (використовується під час ремонту та встановлення вхідних дверей)

2.Три робочі ключі  – після закінчення монтажних робіт замок перекодують ключем із зеленою міткою)

3.Ключ з жовтою міткою — при втраті робочого ключа, замок знову можна перекодувати. За перекодувальною карткою, яка йде з ключем із жовтою міткою, власник може замовити потрібну йому кількість ключів із жовтою міткою.

4.Ключ із червоною міткою. Їм можна скористатися, якщо було втрачено ключ із жовтою міткою, і за допомогою перекодувальної картки виготовити ще один комплект ключів. 

Картка власника. Всі замки Omega поставляється з ключами та карткою власника, яка містить ідентифікаційний код, за ним при необхідності можуть бути виготовлені дублікати оригіналів. Дублікати виготовляються лише за пред’явлення картки власника.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Linea Cali. Блискучим  варіантом   ми вважаємо італійські ручки  Linea Cali. Неперевершена європейська якість та шикарні дизайни, не залишать байдужими навіть найвибагливішого клієнта.  Акцент хотілося б зробити саме на дизайнерські рішення дверної фурнітури. Linea Cali. Вони припадуть до смаку як любителям старої доброї класики, так і клієнтам, які віддають перевагу більш модерній стилістиці з авангардними формами дверних ручок. Серед модельного ряду наданого цим виробникам можна зустріти і ручки з кристалами Swarovski і фарфором Marron. Такі солідні і чудові ручки не тільки прикрасять ваші двері окремо, але і додадуть якусь родзинку і розкіш інтер’єру загалом.