Квартирні двері

Металеві вхідні двері Д1727

75000 грн

Рівні

  • Безпека:
    92%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%

Бесплатный замер

Характеристики
Розмір: 2070 × 970 мм.
Товщина полотна: 110 мм.
Конструкція: Динозавр - сейфова конструкція
Замок: Mul-t-lock Omega 2 в 1 (Італія),комбінацій 10млн., Vip система світлофор
Бронь: Disec
Циліндр: Sherlock в подарунок
Ручка: Convex
Ущільнення 3-контури
Утеплення Базальтова плита 50мм+5мм Алюфам+20мм пінополіуретан
Облицювання Мдф накладки 16мм+16мм
Накладка зовнішня: Венге прованс з алюмінієвою вставкою
Накладка внутреішня: Бронза супермат зі скляною вставкою
Додатковий елемент Скляна вставка чорного кольорпу

Колір дверей

Опис

Захистні функції коонструкції — Динозавр

Захист від злодіїв:

Захист від зрізу петель — це 12мм квадрат на торці полотна, що входить у паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна коонструкція дверей з комбінації цільнопрофільних труб та додаткових ребрами жорсткості з посиленим піриметром витримає навантаження понад 10 тонн

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3мм сталі, дозволять надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10мм. Таким чином ми створили двері у двері та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10мм, нам вдалося втопити броню в метал на 4мм, і тепер при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4мм метал і не піддасться навіть на удари кувалдою .

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений піриметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — чверть, що виступає 25мм на коробі.

Тепло-шумоізоляція:

5 мм тепло-шумо поглинаючий матеріал фольгований «Ізолон». Чи є він ідеальним для вас, що відображає теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникнення.

50 мм базальтової плити 40-ї густини «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS Не плутайте із ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32мм (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720кг на м.куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10мм фольгованого «Ізолону», 5мм наклейка на метал за замком і 5мм на пластику замків у відповідь, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить 72 до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK Omega (Система «VIP» + «Світлофор») – основний замок із двома системами замикання. Замок з патентованим механізмом Omega з розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестерний механізм приводу 4 сталевих ригелів.  На сьогоднішній день цей замок не має аналогів. MUL-T-LOCK Omega не піддається ніяким маніпуляціям відмичками, тому що весь його механізм захований усередині корпусу замку. Один із найсучасніших замків з інтелектуальним методом захисту. Система «Світлофор» включає 6 ключів 1+3+1+1 і перекодувальну картку (немає необхідності змінювати замок при втраті ключа):

1.Ключ чорного кольору  – монтажний ключ (використовується під час ремонту та встановлення вхідних дверей)

2.Три робочі ключі  – після закінчення монтажних робіт замок перекодують ключем із зеленою міткою)

3.Ключ з жовтою міткою — при втраті робочого ключа, замок знову можна перекодувати. За перекодувальною карткою, яка йде з ключем із жовтою міткою, власник може замовити потрібну йому кількість ключів із жовтою міткою.

4.Ключ із червоною міткою. Їм можна скористатися, якщо було втрачено ключ із жовтою міткою, і за допомогою перекодувальної картки виготовити ще один комплект ключів. 

Картка власника. Всі замки Omega поставляється з ключами та карткою власника, яка містить ідентифікаційний код, за ним при необхідності можуть бути виготовлені дублікати оригіналів. Дублікати виготовляються лише за пред’явлення картки власника.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.