Квартирні двері

Металеві вхідні двері Д1781

81000 грн

Рівні

  • Безпека:
    92%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Конструкція: Сейфова конструкція - Динозавр
Замок нижній: Mul-t-lock OMEGA+DIN VIP_CONTROL/3в1 1KEY+3KEY+1KEY+1KEY
Циліндр: ШерЛок НК
Броненакладка: Протектор Disec (Італія) врізна із закаленої сталі
Ущільнення: 3-контури ущільнення
Утеплення: Базальтова плита 50мм+5мм Алюфам+20мм пінополіуретан
Облицювання: Мдф накладки товщиною 32мм (16мм+16мм)
Ручка: Convex (Греція)
Зовнішня сторона: Плівка по каталогові ПВХ Termopal (скол дуба_чорний)
Внутрішня сторона: Плівка по каталогові ПВХ "Артель"(дуб кантрі)
Дод. елемент: Набірний фасон "Тетріс"

Колір дверей

Опис

ЗАХИСНІ ФУНКЦІЇ КОНСТРУКЦІЇ ДВЕРІ — ДИНОЗАВР

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОДІВ:

Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільного профільного труб та додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм. Сталь, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину10 мм . Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Таким чином, при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4 мм. метал і не піддасться навіть ударами кувалдою.

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — виступає 25 мм. Чверть на коробі дверей не може зловмисникам дістатися ригелів замку з боку стіни.

ТЕПЛО-ШУМОІЗОЛЯЦІЯ:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

20мм. пінополіуретан — відмінний матеріал, що не пропускає шум і холод.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить Вас від сторонніх шумів, але і нехай ваші двері дуже теплі.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK Omega (Система «VIP» + «Світлофор») – основний замок із двома системами замикання. Замок з патентованим механізмом Omega з розміщенням пінів у трьох площинах. Патентований шестерний механізм приводу 4 сталевих ригелів.  На сьогоднішній день цей замок не має аналогів. MUL-T-LOCK Omega не піддається ніяким маніпуляціям відмичками, тому що весь його механізм захований усередині корпусу замку. Один із найсучасніших замків з інтелектуальним методом захисту. Система «Світлофор» включає 6 ключів 1+3+1+1 і перекодувальну картку (немає необхідності змінювати замок при втраті ключа):

1.Ключ чорного кольору  – монтажний ключ (використовується під час ремонту та встановлення вхідних дверей)

2.Три робочі ключі  – після закінчення монтажних робіт замок перекодують ключем із зеленою міткою)

3.Ключ з жовтою міткою — при втраті робочого ключа, замок знову можна перекодувати. За перекодувальною карткою, яка йде з ключем із жовтою міткою, власник може замовити потрібну йому кількість ключів із жовтою міткою.

4.Ключ із червоною міткою. Їм можна скористатися, якщо було втрачено ключ із жовтою міткою, і за допомогою перекодувальної картки виготовити ще один комплект ключів. 

Картка власника. Всі замки Omega поставляється з ключами та карткою власника, яка містить ідентифікаційний код, за ним при необхідності можуть бути виготовлені дублікати оригіналів. Дублікати виготовляються лише за пред’явлення картки власника.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key – це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.