Вуличні двері

Металеві вхідні двері полуторні Д1839

94700 грн
 • стальная дверь купить Киев
 • стальная дверь заказать Полтава
 • стальная дверь купить Харьков
 • стальная дверь купить Кременчуг

Рівні

 • Безпека:
  66%
 • Комфорт/Дизайн:
  100%
 • Тепло-шумоізоляція:
  100%
Характеристики
Конструкція: Динозавр-взламостійкий каркас із 2 мм сталі
Замок нижній: Mul-t-lock ESETY
Циліндр: Mul-t-lock 7*7
Броненакладка: Disec (Італія)
Замок верхній: Ні
Ущільнення: 3 контури ущільнення "Шлегель" (Італія)
Утеплення: 5 мм ізолон+20 мм Пінополіуретан+50 мм Базальт
Облицювання: 16 мм Мдф накладки вкриті плівкою ПВХ
Ручка: Convex
Зовнішня сторона: Плівка по каталогові Vinorite (дуб темный), фасон набірний
Внутрішня сторона: Плівка ПВХ по каталогові Vinorite (дуб темний)
Дод. елемент: Склопакет, нічник

Колір дверей

Опис

Захистні функції конструкції дверей — Динозавр

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей із суцільного профільного труб та додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм. Сталь, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Таким чином, при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4 мм. метал і не піддасться навіть ударами кувалдою.

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — виступаючий 25 мм. Чверть на коробі дверей не може зловмисникам дістатися ригелів замку з боку стіни.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

20мм. пінополіуретан — відмінний матеріал, що не пропускає шум і холод.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна дверей становить 110 мм. Все це повністю убезпечить Вас від сторонніх шумів, але і зроблять ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK 352 R.  Врізний замок триточкового замикання. Має три сталеві хромовані ригелі. Додатково оснащений вертикальними висувними тягами.

Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це відмінний циліндр за відносно невеликі гроші. Аналогів йому є маса, але Ізраїльський MUL-T-LOCK  вигідно їх перевершує за якістю та високі робочі характеристики. Встановивши цей циліндр, Ви однозначно отримуєте захист від бампінгу. та висвердлювання (завдяки посиленому піну спеціальної форми). У комплекті до пропонованого циліндра Ви отримуєте 5 ключів та карту для перекодування. Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це гідний варіант поєднання «ціна-якість». Головний його недолік — те, що він не відрізняється високим ступенем захисту від інтелектуального зламу.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки чудово поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.