Квартирні двері

Металеві вхідні двері Д1806

84500 грн

Рівні

  • Безпека:
    92%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Розміри: 2400х1100мм
Конструкція: Динозавр-сейфова коонструкція
Замок нижній: Mul-t-lock 415 G (Мультисистема на 14 точок запирання,Італія)
Циліндр 1: Sherlock HK
Циліндр 2: Abloy Protect2 (2млрд. комбінацій, Фінляндія)
Броненакладка: Disec (Італія) врізна із закаленої сталі
Ущільнення: 3-контури ущільнення
Утеплення: Базальтова плита 50 мм+5 мм Алюфам+20 мм пінополіуретан
Облицювання: Мдф накладки товщиною 32 мм (16 мм+16 мм)
Ручка: Convex (Греція)
Зовнішня сторона: Плівка ПВХ по каталогові Артель (графіт матовий), з алюмінієвою вставкою
Внутрішня сторона: Плівка ПВХ по каталогові Артель (графіт матовий), з алюмінієвою вставкою

Колір дверей

Опис

ЗАХИСНІ ФУНКЦІЇ КООНСТРУКЦІЇ — ДИНОЗАВР

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОДІВ:
Захист від зрізу петель — це 12мм квадрат на торці полотна, що входить у паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна коонструкція дверей з комбінації цільнопрофільних труб та додаткових ребрами жорсткості з посиленим піриметром витримає навантаження понад 10 тонн

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3мм сталі, дозволять надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламу замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 10мм. Таким чином, ми створили двері в двері і повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 10мм, нам вдалося втопити броню в метал на 4мм, і тепер при спробі збитня броненакладки вона упиратиметься в 4мм метал і не піддасться навіть на удари кувалдою.

>

Захист від перепилювання ригелів замку болгаркою — посилений піриметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, створює додатковий захист у вигляді 6мм сталі від перепилювання ригелів замку.

Захист від забивання ригелів замку — чверть, що виступає 25мм на коробі.

ТЕПЛО-ШУМОІЗОЛЯЦІЯ:
5 мм тепло-шумо поглинаючий матеріал фольгований «Ізолон» .Чи є він ідеальним для вас, що відображає теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання і паропроникності. >

50 мм базальтової плити 40-ї густини «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS Не плутайте із ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32мм (16 + 16). Висока щільність МДФ панелі 720кг на м.куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10мм фольгованого «Ізолону», 5мм наклейка на метал за замком і 5мм на пластику замків у відповідь, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, тому двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить 72 до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але й зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

ЗамокMul-T-Lock 415G – ізраїльський високосекретний багатоканальний замок. Ідеально підійде клієнтам, які хочуть почуватися вдома у безпеці, як у сейфі.  Має 14 точок замикання. Замок розроблений вже в комплексі з девіаторами та вертикальними тягами, саме цей запатентований шестерний механізм дозволяє максимально знизити навантаження на сам замок (основний замикаючий механізм), тим самим роблячи його роботу максимально легкою та без зусиль. Цей замок не має аналогів. Якість, надійність та довговічність Вам забезпечені.

ABLOY Protec2 — найкращий запатентований секретний механізм з максимальним рівнем захисту, що має 2 мільярди секретних комбінацій. Тому на такий циліндр із корпусом із загартованої просто неможливо впливати відмичками або таким методом як бампінг, надійно захищений від переламування та вибивання. Має захист від зносу AWS: елементи в циліндрі та ключі мінімізують тертя. Так як цей циліндр не боїться жодних кліматичних впливів — його сміливо можна встановлювати. як на квартирні двері, так і на двері у приватний сектор.

ЦиліндрSherlock Hibrid Key — це гідний варіант, що має подвійну систему кодування. Він міцно захищає від застосування силових методів, висвердлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, наприклад, такими як відмички та бампінг. Найвигіднішою перевагою даного циліндра є його відмінна сумісність із броненакладками різних виробників. Це відмінний циліндр як на свою вартість, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий, наприклад, на період ремонтів або будівництва

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи  Ваше житло від злодіїв та вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.