Квартирні двері

Металеві вхідні двері К3242

57600 грн

Рівні

  • Безпека:
    80%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Конструкція: Крокодил з 2х мм сталі
Замок нижній: Mul-t-lock
Циліндр: Mul-t-lock Integrator + Шерлок в подарунок
Броненакладка нижнього замка : DISEC
Ущільнювач: 2 контури ущільнювача
Утеплювач: 5 мм Изолон+50 мм Базальт
Зовнішня обробка: Мармур темний + алюмінієвий композит
Внутрішня: Astek Novaru Ral 9010
Ручка: Rich-art

Колір дверей

Опис

Захисні властивості конструкції дверей Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист від зрізу петель — це 12-ти мм квадрат розташований по всій висоті полотна, який входить в паз у коробі, що унеможливлює виривання полотна з петльової сторони навіть у випадку зрізу петель болгаркою. Такий тип антизрізу ще має назву лабіринту.

Захист від віджиму полотна ломом — міцна конструкція дверей з цільних профільних труб та додаткових ребер жорсткості зроблять неможливим вилом полотна та деформацію короба.

Захист від вилому дверного коробу — спеціальні пластини для монтажу дверного коробу з 3-х мм сталі, дозволять надійно закріпити двері в проймі , особливо актуально для приватного сектору, коли двері встановлюються в утеплювач.

Захист від злому замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх сторін, а з лицевої сторони замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері в дверях  для замка і повністю виключили «Вандальний» злом замка.

Захист від злому броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм, нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм, і тепер при спробі збиття броненакладки вона буде впиратися в 3-х мм метал і не піддасться навіть  удару кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

50-ти мм базальтові плити 40-ї щільності «Техноакустік». Базальтова плита — не гарячий, екологічно чистий матеріал, гарна щільність, срок служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплення для вхідних дверей . PS. Не плутайте з Ізовером.

Мдф панелі загальною товщиною 32 мм. (16 + 16). Висока щільність мдф -панелі 720 кг. на м. куб. доповнює в немалому ступені шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал та 5 мм. на відповідну пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і срок служби замка в зовнішніх дверях.

Всі профильні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають пустих місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще один додаток шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно зжато в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей складає від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю не лише убезпече Вас  від стороннього шуму та галасу, а й зробе Ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ ТА ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK.  Врізний замок трьохточкового запирання. Має чотири сталевих хромованих рігеля. Додатково оснащений видвижними вертикальними тягами. Має функцію відключення засувів при закритому замку і обертаючіся рігеля від спилу болгаркою.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із закаленої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замка. Спеціальна форма та матеріал гвинтів витримують до 4200 кг на злом. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, як приклад, від маніпуляцій відмичками, висверлювання секрету злому чи вибивання, оберігаючи Ваше житло від злодіїв та вандалів.

Ручки  Rich-Art. . Завдяки лаконічному дизайну різноманітності кольорової гами запропоновані ручки чудово поєднуються з будь-яким оздобленням та комплектуючими дверей.