Квартирні двері

Металеві вхідні двері К3858

85000 грн

Рівні

  • Безпека:
    85%
  • Комфорт/Дизайн:
    65%
  • Тепло-шумоізоляція:
    80%
Характеристики
Розміри 2070х970
Конструкція: Крокодил Посилений
Утеплення: 5 мм Пінополіетилен + 50 мм Базальт Техноакустик
Ущільнення: 2 контури
Зовнішння сторона: Плівка Чорна шагрень + малюнок "Гадзіла"
Внутрішння: Плівка білий супермат + малюнок "Гадзіла"
Замок основний: Cisa Revolution Pro з єлектро-приводом для відкриття защелки
Циліндр основний: Mul-t-lock Integrator
Броненакладка основного замка : DISEC
Ручка скоба: Довжина 1600мм, окрашена в RAl 9005 та обклеїна чорним склом
Ціліндр на час ремонту Hard-lock

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкціі двері — Крокодил

Захист від ворів:

Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і вхідний в паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламування полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач. >

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

5мм Пінополіетілен —  Является наилучшим барьером, останавливающим холодное и тепловое излучение, отражает 95-97% холодного и теплового излучения, атмосферостойкий материал, не боится влаги и сырости, обладает низким коэффициентом водопоглощения и паропроницаемости.

50 мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте з Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замка в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але й зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок Cisa Revolution Pro з електроприводом .  Врізний замок триточкового замикання. Має чотири сталеві хромовані ригелі. Додатково оснащений вертикальними висувними тягами. Має функцію відключення засувки при закритому замку і ригеля, що обертаються, проти спила болгаркою.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи  Ваше житло від злодіїв та вандалів.