Вуличні двері

Сталеві вхідні двері для приватного сектору К3172

60000 грн

Комплектации

Рівні

  • Безпека:
    60%
  • Комфорт/Дизайн:
    80%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%

Доставка, монтаж в любій точці України

Характеристики
Розміри: 2070х970
Конструкція: Крокодил Базовий
Теплоізоляція металу: Так
Утеплення: 10 мм Ізолон+40 мм Пінополістірол
Ущільнення: 2 контура
Зовнішня: Полімерна накладка Графіт
Внутрішня: Мдф накладка з плівкою Winshield
Замок основний: Mul-t-lock 354
Цилиндр: Mul-t-lock Integrator
Броненакладка: DISEC
Ручка: Rich-art
Нічник: Так
Поріг з нержавіючої труби: Додатково

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист від зрізу петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і вхідний в паз у коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламування полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач. >

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки — завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

1мм теплоізоляції —  Є найкращим бар’єром, що зупиняє холодне та теплове випромінювання, відображає 95-97% холодного та теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50 мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте з Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замка в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином, двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але й зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK 352 R.  Врізний замок триточкового замикання. Має три сталеві хромовані ригелі. Додатково оснащений висувними вертикальними тягами.

Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це відмінний циліндр за відносно невеликі гроші. Аналогів йому є маса, але Ізраїльський MUL-T-LOCK  вигідно їх перевершує за якістю та високі робочі характеристики. Встановивши цей циліндр, Ви однозначно отримуєте захист від бампінгу. та висвердлювання (завдяки посиленому піну спеціальної форми). У комплекті до пропонованого циліндра Ви отримуєте 5 ключів та карту для перекодування. Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це гідний варіант поєднання «ціна-якість». Головний його недолік — те, що він не відрізняється високим ступенем захисту від інтелектуального зламу.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи  Ваше житло від злодіїв та вандалів.

Ручки  Armadillo . Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки  Armadillo. Вхідні ручки Armadillo відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   в модельному ряді Armadillo є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.