Вуличні двері

Металеві вхідні двері для приватного сектору К1740

57000 грн
 • Металлическая дверь заказать Харьков
 • Металлическая дверь заказать Киев
 • Металлическая дверь заказать Полтава
 • Металлическая дверь заказать Киев
 • Металлическая дверь заказать Кременчуг
 • Металлическая дверь купить Полтава

Рівні

 • Безпека:
  58%
 • Комфорт/Дизайн:
  100%
 • Тепло-шумоізоляція:
  75%
Характеристики
Конструкція: Крокодил - взламостійка конструкція із 2-х мм сталі
Замок нижній: Mul-t-lock 352R
Циліндр: Mul-t-lock 7*7
Броненакладка: DISEC Square
Замок верхній: Ні
Ущільнення: 2 контури ущільнення "Шлегель" (Італія)
Утеплення: 5 мм Изолон+50 мм Базальт
Облицювання: 16 мм Мдф накладки вкриті плівкою ПВХ
Ручка: Convex 1495 мат_хром
Зовнішня сторона: Шпон сланцевий Galaxy Black
Внутрішня сторона: Плівка по каталог Артель "Графіт металік Софт"
Дод. елемент: Вставка дзеркало, засув

Колір дверей

Опис

Захистні властивості конструкції дверей — Крокодил

Захист від злодіїв:

Захист петель — це 12 мм. квадрат на торці полотна і входить у паз в коробі по всій висоті, що унеможливлює виривання полотна з петлевою стороною, навіть у разі зрізу петель болгаркою.

Захист від віджимання полотна брухтом — міцна конструкція дверей з суцільних профільних труб і додаткових ребрами жорсткості зроблять непідвладним зламуванням полотна і деформації короба.

Захист від зламу дверного короба з отвору — спеціальні пластини для монтажу дверного короба з 3 мм сталі, дозволяти надійно закріпити двері в отворі, особливо актуально для приватного сектора, коли двері ставляться в утеплювач.

Захист від зламування замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з лицьового боку замкова зона має товщину 6 мм. Таким чином, ми створили двері у двері для замку та повністю виключили «Вандальний» злам замку.

Захист від зламу броненакладки Завдяки тому, що замкова зона має товщину 6 мм., нам вдалося втопити броню в метал на 3 мм., і тепер при спробі збитня броненакладки вона буде упиратися в 3 мм. метал і не подасться  навіть на удари кувалдою.

Тепло-шумоізоляція:

5мм. тепло-шумо поглинає фольгований матеріал «Ізолон». Є найкращим бар’єром, що зупиняє теплове випромінювання, відображає 95-97% теплового випромінювання, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи та вогкості, має низький коефіцієнт водопоглинання та паропроникності.

50мм. базальтова плита 40-ї щільності «Техноакустик». Базальтова плита – не гаряча, екологічно чистий матеріал, хороша щільність, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплювача для вхідних дверей. PS. Не плутайте із Ізовером.

МДФ панелі загальною товщиною 32 мм. (16+16). Висока щільність МДФ панелі 720 кг. на куб. доповнюють значною мірою шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10 мм. фольгованого «Ізолону», 5 мм. наклеєно на метал перед замком та 5 мм. на пластину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей і термін служби замку в зовнішніх дверях.

Всі профільні труби щільно заповнені базальтом, таким чином двері не мають порожніх місць.

Герметизація стиків профільних труб, ще одне додаткове доповнення шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно стисло в полотні дверей. Таким чином, товщина полотна наших дверей становить від 72 мм. до 120 мм. Все це повністю убезпечить вас від сторонніх шумів, але і зробить ваші двері дуже теплими.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ І ФУРНІТУРА:

Замок MUL-T-LOCK 352 R.  Врізний замок триточкового замикання. Має три сталеві хромовані ригелі. Додатково оснащений вертикальними висувними тягами.

Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це відмінний циліндр за відносно невеликі гроші. Аналогів йому є маса, але Ізраїльський MUL-T-LOCK  вигідно їх перевершує за якістю та високі робочі характеристики. Встановивши цей циліндр, Ви однозначно отримуєте захист від бампінгу. та висвердлювання (завдяки посиленому піну спеціальної форми). У комплекті до пропонованого циліндра Ви отримуєте 5 ключів та карту для перекодування. Циліндр MUL-T-LOCK 7х7 — це гідний варіант поєднання «ціна-якість». Головний його недолік — те, що він не відрізняється високим ступенем захисту від інтелектуального зламу.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із загартованої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замку. Спеціальна форма та матеріал гвинтів, витримують до 4200кг на злам. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, наприклад, від маніпуляцій відмичками, висвердлювання секрету,  злому або вибивання, оберігаючи ваше житло від злодіїв і вандалів.

Ручки  Convex. Безпрограшним варіантом  ми вважаємо грецькі ручки Convex. Вхідні ручки Convex відрізняються своїми надійними кріпленнями та незмінною європейською якістю. Оскільки   у модельному ряді Convex є ручки і для вхідних дверей і для багатокімнатних багато варіантів можна підібрати в тандем з ручкам міжкімнатних дверей. Завдяки лаконічним дизайнам та різноманітній колірній гамі пропоновані ручки відмінно поєднуються з будь-яким оздобленням вхідних дверей.