Квартирні двері

Металеві вхідні двері №3897

150000 грн

Рівні

  • Безпека:
    150%
  • Комфорт/Дизайн:
    100%
  • Тепло-шумоізоляція:
    100%
Характеристики
Розміри 2070х970
Конструкція: Сейфова коонструкція "Динозавр"
Утеплення: 5 мм Пінополіетілен + 20мм Вспінений каучук + Базальтова вата 50мм Техноакустік
Ущільнення: 3-контура ущільнення
Зовнішня сторона: Фарбований мдф 16мм по Ral 9005 + малюнок "Волна"+ вставка зі шпону
Внутрішня сторона: Шпонований мдф 16мм зі вставкою білого скла та алюмінієвого молдінгу
Замок основний: Cisa Revolution Pro з системою блокування
Цилиндр основний: Abloy protect2
Броненакладка основного замка Disec Magnetic 3G
Замок додатковий : Cisa Revolution Pro з системою блокування
Циліндр додаткового замка: Evva 4 KS
Броненакладка додаткового замка Disec
Замок невидимий Автономне живлення від павербанку, Керування з пульту або телефону
Ручка: Ilavio з чорною вставкою зовні та білою внутрі
Поріг Профільна нержавіюча труба

Колір дверей

Опис

ЗАХИСНІ ФУНКЦІЇ КОНСТРУКЦІЇ ДВЕРЕЙ — ДИНОЗАВР

ЗАХИСТ ВІД ЗЛОДІЇВ:

Захист від зрізу петель — це 12-ти мм  квадрат на торці полотна, входячий в паз у коробі по усій висоті, що повністю унеможливлює виривання полотна з петлевого боку, навіть у випадку зрізу петель болгаркою.

Захист від віджиму полотна ломом — міцна конструкція дверей із цільних профільних труб додаткових частин жорсткості, плюс додатковий притвор із профільної труби з нержавіючої сталі.

Захист від вилому дверного коробу з проєму — спеціальні пластини для монтажу дверного коробу з 3-х мм сталі, дозволять надійно закріпити двері в проємі.

Захист від злому замків — спеціальна замкова коробка з профільних труб захищає замок з усіх боків, а з зовнішньої сторони замкова зона має товщину 12 мм. Таким чином, ми створили двері в дверях для замка та повністю виключили «вандальний» злом замка. 

Захист від злому броненакладки — дякуючи тому, що замкова зона має товщину 12 мм, нам вдалося втопити броню в метал на 4 мм. Тож при спробі збиття броненакладки, вона буде впиратися в 4 мм металу та не піддасться навіть на удари кувалдою. 

Захист від перепилювання ригелів замка болгаркою — посилений периметр полотна з профільної труби, крім міцності полотна, утворює додатковий захист у вигляді 26 мм сталі від перепилювання ригелів замка. 

Захист від забивання ригелів замка — виступаюча 25 мм. чверть  на коробі дверей не дозволе злодіям добратись до ригелів замка зі сторони стіни.  

ТЕПЛО-ШУМОІЗОЛЯЦІЯ:

5 мм тепло-шумо поглинаючого матеріалу фольгированого «Ізолону».є найкращим бар»єром, що спиняє теплове випромінювання, відбиває 95-97% теплового випромінення, атмосферостійкий матеріал, не боїться вологи і  и сирості, володіє низьким коефіцієнтом водопоглинання та паропроникнення.

50 мм базальтової  плити 40-ї щільності «Техноакустік». Базальтова плита — не гаряча, екологічно чистий матеріал, гарної жорсткості, термін служби 50-70 років. Ідеальний варіант утеплення для вхідних дверей.  PS. Не путаємо з Ізовером.

20-ти мм вспінений каучук — відмінний матеріал, не пропускаючий шуми та холод.

Мдф-панелі загальною товщиною 32 мм (16 + 16). Висока щільність МДФ-панелі 720 кг. на м. куб. доповнюють не в малій мірі шумоізоляційні властивості дверей.

Утеплена замкова зона 10-ти мм фольгованим «Ізолоном». 5 мм наклеїно на метал перед замком та 5 мм відповідну пласстину замкової коробки, що підвищує ізоляційні властивості дверей  та термін служби замка в зовнішніх дверях.

Усі профільні труби щільно заповнені базальтом, тож двері не мають пустот.

Герметизація стиків профільних труб — ще один додаток до шумоізоляційних властивостей дверей.

Все це щільно зжато у полотні дверей. Таким чином, товщина полотна 110 мм. Усе це повністю убезпече Вас від сторонніього галасу.

ЗАХИСНІ ЗАМКОВІ СИСТЕМИ ТА ФУРНІТУРА:

Замок Cisa Revolution Pro —  Врізний замок, Має чотири сталевих хромованих рігеля. Додатково оснащений видвижними вертикальними тягами. Має функцію відключення засувів при закритому замку.

Італійська броненакладка DISEC це врізний протектор із закаленої сталі, призначений для захисту циліндрового механізму замка. Спеціальна форма та матеріал гвинтів витримують до 4200 кг на злом. Протектор  DISEC надійно захищає циліндр від механічного впливу, як приклад, від маніпуляцій відмичками, висверлювання секрету злому чи вибивання, оберігаючи Ваше житло від злодіїв та вандалів.

Циліндр Abloy protect 2 – це достойний варіант, що має подвійну систему кодування. Він надійно захищає від силових методів, висверлювання, злому та інших маніпуляцій сторонніми інструментами, як приклад, відмичка і бампінг. это достойный вариант, имеющий двойную систему кодировки. Он прочно защищает от применения силовых методов, высверливания, взлома и прочих манипуляций посторонними инструментами, к примеру, такими как отмычки и бампинг. Вигідною перевагою даного циліндру є його прекрасна сумісність з броненакладками різних виробників. Це чудовий циліндр, як на свої гроші, але ми його позиціонуємо як додатковий або тимчасовий на період ремонту чи будівництва.  

Ручки  Ilavio . Завдяки лаконічному дизайну різноманітності кольорової гами запропоновані ручки чудово поєднуються з будь-яким оздобленням та комплектуючими дверей.